HAKKIMIZDA

Alsa Tekstil 1996 yılında kurulmuş, 2002 ve 2007 yılında ilave yatırımlar yaparak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Tekstlin brode alanında faaliyet gösteriyoruz.

Firmamız, piyasanın taleplerine ve günün modasına uygun geniş bir desen koleksiyonuna sahiptir. İç giyim, ev giyim, ev tekstil, gelinlik ve hazır giyim de kullanılacak yüksek oranda yurt dışına ihraç yapılıyor. Kısmen de olsa kendi ürettiğimiz aksesuar bazındaki ürünleri yurt dışına gönderiyoruz.

Yeniliklere değer veren, benzersiz desenler ve moda yaratan yapısı ile sektöründeki firmalardan daha farklı ve daha yaratıcı bir ürün yelpazesine sahip olan Alsa Tekstil, geleneksel brode işlemesine üçüncü boyutu getirip, Türk Tekstilini daha kaliteli bir seviyeye taşımaktadır.

  • 1996KURULUŞ
  • 30ÇALIŞAN
  • 40MARKA

MİSYON & VİZYON

Misyonumuz ;
Alsa Brode Tekstil firması olarak, sektörde en son teknoloji makine parkurları ile zenginleştirilmiş ürün yelpazesi oluşturmak ve yeni bir bakış açısı ile tekstil sektörünü ileriye taşımak.

Vizyonumuz ;
Sektör taleplerine ve günümüz moda trendlerine uygun geniş ürün yelpazesine katkı sağlayarak, ortaya çıkardığımız ürünlerle çözüm ortaklarımızla birlikte bilinirliğimizi artırmak; çevreye, insana ve yeniliklere değer veren kurumsal değerler oluşturmak.

ÜRETİM TEKLİFİ ALINTeklif
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun.