Jakarlı Brode ve Brode Kumaş

Jakarlı brode desenlerinin adı jakar olan ışıksı gösteren danteller ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Brode adı verilen türün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür. Bu türün elbisesi yazın kadınların tercih edebileceği bir elbise türüdür. Bu elbise türü diz üstü ya da diz altı olabilmektedir. Jakarlı brode plaj ve yazlık yerlerde bu elbiseler giyilebilir. Bu elbiselerin her renk ve her çeşidi mağazalarda her fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Elbise kadınların giydiği kıyafet türüdür.

Brode Kumaşın Yapısı

Kışlık elbiseler gibi jakarlı brode türünün yazlık elbiseleri de vardır. Bu elbise türleri bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tür elbiselerin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi şık olmasının yanı sıra aşırı rahat olmasıdır. Bir tür olan brode elbise çok tercih edilmektedir. Desenlerinin adı jakar olan ışıksı gösteren danteller ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Işık yansıtan süsleme türü olan perde süsleme de kullanılır.

jakarlı brode

Jakarlı Brode Kumaştan Üretilen Ürünler

Brode adı verilen türün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür. Bu türün elbisesi yazın kadınların tercih edebileceği bir elbise türüdür. Bu elbise türü diz üstü ya da diz altı olabilmektedir. Plaj ve yazlık yerlerde brode elbise giyilebilir. Bu elbiselerin her renk ve her çeşidi mağazalarda her fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Elbise kadınların giydiği kıyafet türüdür. Kışlık elbiseler gibi bu türün yazlık elbiseleri de vardır.

Perdedeki Kullanımı

Bu elbise türleri bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Desenlerinin adı jakar olan ışıksı gösteren danteller ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Brode adı verilen türün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür. Elbise kadınların giydiği kıyafet türüdür. Desenlerinin adı jakar olan ışıksı gösteren jakarlı brode ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Adı brode kumaş türünün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür.

jakarlı brode

Kumaşın Şıklığı

Bu türün elbisesi yazın kadınların tercih edebileceği bir elbise türüdür. Bu elbise türü diz üstü ya da diz altı olabilmektedir. Plaj ve yazlık yerlerde bu elbiseler giyilebilir. Geniş bir dantel çeşididir. Bu elbiselerin her renk ve her çeşidi mağazalarda her fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Pek çok yerde kullanılan brode kumaş çok şık tasarımlara imza atmaktadır. Bu dantel çeşidi kumaşlara oldukça şık bir hava katar. Bu şık havayla ışıl ışıl parlar. Elbise kadınların giydiği kıyafet türüdür.

Brode Elbise Elbisenin Kullanım Alanları

Kışlık elbiseler gibi bu türün yazlık elbiseleri de vardır. Bu elbise türleri bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tür elbiselerin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi şık olmasının yanı sıra aşırı rahat olmasıdır. Desenlerinin adı jakar olan ışıksı gösteren danteller ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Brode adı verilen türün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür. Güzel bir tür olan brode elbise davetlerde de giyilebilir.

Ürünlerin Satış Alanları

Elbiselerin tüm türleri mağazalarda her fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Elbise kadınların giydiği kıyafet türüdür. Kışlık elbiseler gibi bu türün yazlık elbiseleri de vardır. Bu elbise türleri bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu türün elbisesi yazın kadınların tercih edebileceği bir elbise türüdür. Bu elbise türü diz üstü ya da diz altı olabilmektedir. Rahat olan brode kumaş çok satılır. Plaj ve yazlık yerlerde bu elbiseler giyilebilir. Tatil alanlarında hafifliği ile kişiye rahat bir kullanım şansı sunar.

Üretimde Kullanılan Makine

Bu elbiselerin her renk ve her çeşidi mağazalarda her fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Kışlık elbiseler gibi bu türün yazlık elbiseleri de vardır. Bu elbise türleri bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Her mağazada brode makinası bulunur. Bu tür elbiselerin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi şık olmasının yanı sıra aşırı rahat olmasıdır. Desenlerinin adı jakar olan ışıksı gösteren danteller ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Desen için makine kullanımı mevcuttur.

brode kumaş

Desenin Özelliği

Desen üretimi için brode makinası kullanılır. Brode adı verilen türün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür. Bu türün elbisesi yazın kadınların tercih edebileceği bir elbise türüdür. Bu elbise türü diz üstü ya da diz altı olabilmektedir. Plaj ve yazlık yerlerde bu elbiseler giyilebilir. Bu elbiselerin her renk ve her çeşidi mağazalarda her fiyat aralığında satışa sunulmaktadır. Kumaş çok kullanışlıdır. Elbise kadınların giydiği kıyafet türüdür. Kışlık elbiseler gibi bu türün yazlık elbiseleri de vardır.

Ürünlerin Tercih Sebebi

Bu elbise türleri bahar ve yaz aylarında oldukça fazla tercih edilmektedir. Bu tür elbiselerin tercih edilmesinin en büyük sebeplerinden birisi şık olmasının yanı sıra aşırı rahat olmasıdır. Desenlerinin adı jakarlı brode olan ışıksı gösteren danteller ile oluşturulan desenli kumaşlardır. Her yerde brode makinası bulunabilir. Brode adı verilen türün elbisesi yazlık türleri de bulunan bir elbise türüdür. Bu türün elbisesi yazın kadınların tercih edebileceği bir elbise türüdür. Bu elbise türü diz üstü ya da diz altı olabilmektedir.

ÜRETİM TEKLİFİ ALINTeklif
Ürünlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun.